Питання і відповіді

Чи можна побачити різницю між книгою видрукуваною офсетним способом від книги видрукуваної за технологією "друк на вимогу"? Звичайний читач не зможе побачити ніякої різниці. Відбитки якісні і чіткі, оправлення повністю відповідає стандартам книги, виробленої традиційним способом. Для кваліфікованого поліграфіста будуть помітні деякі відмінності, які повністю прийнятні за якістю, а в деяких випадках книги, видрукувані на вимогу, перевершують якість традиційної друкарні.

Я можу завантажувати в систему тільки PDF-файли для виробництва моїх книг? Так, оскільки формат PDF став загальновизнаним стандартом у книговиданні. Програми верстки, такі як Adobe InDesign та QuarkXpress мають функції експорту в якісні PDF-файли. Найкращий стандарт для експорту є PDF/X-1a:2001, тому що він дозволяє уникнути більшості помилок. Для гарних професійних результатів ми рекомендуємо користуватися професійними програмами верстки для підготовки PDF-файлів, а не текстовими процесорами або аматорськими дизайнерськими програмами.

Як я повинен готувати мої файли, щоб гарантувати якісне кольоровідтворення? Ваші файли повинні бути конвертовані в колірний простір CMYK, і ні в якому разі не RGB. Наприклад, якщо ви користуєтесь програмами Adobe CS або Adobe CC, необхідно в налаштуваннях колірного простору вказати "Europe PrePress 3", в результаті установки будуть наступними - RGB: Adobe RGB (1998), CMYK: FOGRA 39. Звичайно ж, ви повинні конвертувати свої зображення з RGB в CMYK в Photoshop з використанням вище наведених установок. Наша цифрова друкарська машина калібрувана для стандарту FOGRA 39 Euro.

Як щодо захисту авторських прав і авторського гонорару? Ми надаємо послуги видавництвам і незалежним авторам. Умови, які підписують наші клієнти, зобов'язують їх дотримуватися авторських прав і не завантажувати матеріали, на які у них таких прав немає. Це означає, що ви повинні отримати права на використання матеріалів та виконати всі зобов'язання перед авторами матеріалів, які ви використовуєте. Згода з цими умовами означає, що всі питання дотримання авторського права можуть вирішуватися виключно між вами і автором, або іншим видавництвом, що володіє цими правами. Якщо ви є автором книги і бажаєте продавати її через опцію оптових продажів на нашому сайті, ви будете отримувати різницю між ціною виробництва книги й оптовою ціною, яку ви встановите самостійно.

Чи можу я отримати через вас ISBN і чи будете ви відсилати обов'язкові примірники у відповідності з законодавством? Ми надаємо послуги видавництвам і незалежним авторам, ми не є видавцем, але друкарнею. Тому ми не маємо права давати номери ISBN вашим виданням. Ви, як видавець, маєте самостійно отримати номери ISBN в Книжковій палаті своєї країни.

Є якісь застереження за змістом книг, які ви приймаєте або не приймаєте в друк? Без сумніву, ми не будемо друкувати будь-які книги зі змістом, забороненим законом або які порушують авторські права. Крім того, ми позиціонуємо себе як кампанію, яка виробляє матеріали прийнятні для сімейного читання. Тобто, швидше за все, ми не будемо друкувати що-небудь, що може засмутити вашу дитини. Також ми залишаємо за собою право відмовити у виконанні замовлення на основі змісту матеріалу, на наш розсуд.