Почнемо!

Для видавців почати користуватися нашим сервісом буде дуже просто. У вас вже є макети книг і обкладинок, створені в програмі верстки (наприклад, в Adobe InDesign). Коли ви друкуєте книги у своїй друкарні, ви передаєте макети у PDF-файлах, з яких робляться офсетні пластини і друкуються ваші книги. Для виробництва книг на вимогу, цей процес майже не відрізняється. Ваша частина роботи вже виконана, якщо файли підготовлені до друку. Просто, замість передачі цих файлів на диску або завантаження їх через Інтернет, ви створите книгу в цифровому архіві на нашому сайті. Цей процес складається всього з декількох простих кроків. Ви заповните основну інформацію про свою книгу і завантажите ваші файли для подальшого друку з них. Для тих, хто працює в програмах дизайну, де ви призначаєте розміри і т.п., цей процес не викличе труднощів.

Детальніше про створення нової книги, завантаження файлів і розміщення замовлень на друк читайте у статті Швидкий старт.

Щоб отримати відповіді на ваші запитання, читайте ЧаПи.

Розрахувати вартість книги і товщину корінця книги можна, скориставшись Калькулятором вартості і Калькулятором палітурки.

Корисні поради щодо створення якісних файлів читайте у статті PDF-файли.

Завантажити шаблони книг і іншої друкованої продукції можна з відповідної сторінки.

Про точне відтворення кольорів читайте у статті Кольоропередача.