Незважаючі на загарбницьку війну росії проти України, ми продовжуємо працювати для вас. Замовлення можуть виконуватися з затримками через непрогнозовані відключення електрики. Перепрошуємо за це.


 

Діджибукс - найкращий сервіс друку на вимогу!

Ласкаво просимо!

Ласкаво просимо на сайт Діджибукс Прес і в світ друку на вимогу! 

Сервіс друку на вимогу (ДНВ) розвивається приголомшливими темпами по всьому світу. За останні роки об’єми замовлень цих сервисів росли на 10% щорічно. У часи економічної кризи подібне зростання змушує замислитися про застосування цього процесу для друку книг видавцями та незалежними авторами, щоб мати можливість представити свої книги на ринку. Переваг друку на вимогу безліч. Запрошуємо вас випробувати зручність використання нашого сервісу, а ми докладемо максимум зусиль, щоб ви не розчарувалися якістю нашої продукції та сервісу.

 

Кілька слів про дистрибуцію. Наш підхід відрізняється від більшості компаній, що пропонують послуги друку на вимогу. У нас немає окремого сайту для продажу книг. Наш сервіс буде цікавий релігійним, технічним, освітнім видавництвам і організаціям, а також авторам. Тобто для видавців, які вже мають канали продажів своїм читачам. Ви можете зробити запит на розміщення посилання на ваш сайт. Також ви зможете запропонувати свої книги за оптовою ціною (ви встановлюєте ці ціни) для інших користувачів нашого сервісу, які можуть зацікавитися вашими виданнями.

 

Ми запрошуємо вас почати з прочитання статті "Як це працює", а потім зареєструватися і почати користуватися нашими послугами!

Переваги друку на вимогу

  • Нові книги можуть бути опубліковані без значних капіталовкладень, необхідних при традиційному друці книг

  • Книги, наклад яких давно проданий, можуть отримати нове життя. Віддрукуйте невеликий наклад і додайте їх до свого прайс-листа!

  • Більше книг може бути опубліковано в більш короткі терміни. Ви можете збільшити кількість і різноманітність видань, які ви пропонуєте покупцям.

  • Можна видати книгу, яку ви не ризикнули б видавати великим тиражем. Протестуйте ринок, використовуючи друк на вимогу.

  • Книги з дуже вузькою спеціалізацією і невеликою потенційною аудиторією отримують право на життя.

  • Позбавтеся від необхідності утримання складу з величезними залишками. Скоротіть свої витрати!

  • Можна замовити невеликі тиражі з прямою доставкою вашому клієнтові.

  • Ви назавжди позбавитеся від залишків великих тиражів, які ніколи не будуть продані.

  • Ви контролюєте результат. Книги друкуються із завантажених вами PDF-файлів.